aef 05 19 3 20190603 1101633054Dnia 22 maja 2019r uczniowie klas O – II zakończyli udział w Akademii Edukacji Filmowej, biorąc licznie udział w quizie podsumowującym wiadomości na temat genezy filmu. Odpowiadając na pytania dotyczące powstawania filmu, wykazali się dużą wiedzą, za co otrzymali upominki. Następnie obejrzeli film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”, opowiadający o poszukiwaniach skradzionej starożytnej księgi, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Po obejrzeniu ostatniego w tym roku szkolnym seansu uczniowie udali się na basen by skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi czy biczy wodnych. Zadowoleni uczniowie wracając do szkoły planowali już udział w zajęciach Akademii Edukacji Filmowej w kolejnym roku szkolnym.