otr 12 20190603 1459633846XIII Ogólnopolski Turniej Ringo „Kurpiowski Jantar” zgromadził ponad 160 zawodników z 10 szkół i klubów sportowych powiatu ostrołęckiego oraz ekipy z różnych stron Polski; MUKS Jedlicze Podkarpacie, KS Olimpia „Miłki”, UKS Goszczyn, Warszawskie Towarzystwo Ringo, UKS Mogielnica. Pogoda od trzynastu lat sprzyja rywalizacji ringowców. Był to już przedostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Polski w ringo, które odbędą się w sierpniu w Niepołomicach koło Krakowa. Dzięki wsparciu finansowemu z WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, STAROSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO i LZS LELIS, zawodnicy mogli cieszyć się nie tylko ze zwycięstwa ale również otrzymać okolicznościowe medale, statuetki i koszulki.

Wyniki finałowe:

Kategoria: ŻAK

  1. Stanisław Godlewski- Warszawskie TR
  2. Bartosz Wewiórski- MUKS Jedlicze Podkarpacie
  3. Jakub Komorowski – UKS Goszczyn
  4. Miłosz Niechoda- LUKS „Tygrys” Łęg Starościński
  5. Adam Fatek- UKS Goszczyn
  6. Filip Parzych – ULKS „Osak” Lelis

Kategoria: ŻACZKA

  1. Barbara Jenczyk- KS Olimpia „Miłki”
  2. Maja Gawot- UKS Goszczyn
  3. Aleksandra Sęk- ULKS „Osak” Lelis
  4. Iga Osińska- UKS Goszczyn
  5. Julita Wieremiejczyk- ULKS „Osak” Lelis
  6. Wiktoria Pac- ULKS „Osak” Lelis

Kategoria: MŁODZIK

  1. Matteo Kruczek- MUKS Jedlicze Podkarpacie
  2. Adrian Wojnar - MUKS Jedlicze Podkarpacie
  3. Jakub Jarosz- UKS Goszczyn
  4. Wiktor Pawelczyk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  5. Kamil Kaczyński- ULKS Obierwia
  6. Paweł Szymczyk - LUKS „Tygrys” Łęg Starościński

Kategoria: MŁODZICZKA

  1. Anna Szporko - KS Olimpia „Miłki”
  2. Oliwia Sidorkiewicz- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Amelia Lenda - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  4. Kornelia Gromek- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  5. Maja Zawadzka - UKS Goszczyn
  6. Aleksandra Surgiewicz- LUKS „Tygrys” Łęg Starościński

Kategoria: KADET

  1. Przemysław Duszak - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Michał Janocha - MUKS Jedlicze Podkarpacie
  3. Fabian Parzych- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  4. Dawid Grzelak - KS Olimpia „Miłki”
  5. Szymon Antoszewski – ULKS Olcha Olszewka
  6. Jakub Sakowski - ULKS „Osak” Lelis

Kategoria: KADETKA

  1. Kinga Pędzich- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Aleksandra Jenczyk- KS Olimpia „Miłki”
  3. Aleksandra Wewiórska - MUKS Jedlicze Podkarpacie
  4. Martyna Rydzewska - KS Olimpia „Miłki”
  5. Amelia Sendek- UKS Goszczyn

Kategoria: Otwarta Kobiet

  1. Izabela Pędzich- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  2. Roksana Prusaczyk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Karolina Siernicka- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  4. Monika Wangryn- UKS Mogielnica
  5. Alicja Godlewska – Warszawskie Towarzystwo Ringo

Kategoria: Otwarta Mężczyzn

  1. Paweł Wangryn - UKS Mogielnica
  2. Konrad Surgiewicz- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
  3. Kacper Brzeski.

Kategoria: Trójki mieszane do lat 10

  1. Jenczyk Barbara/ Bartosz Wewiórski/ Stanisław Godlewski
  2. Maja Gawot/ Jakub Komorowski/ Iga Osińska
  3. Julia Parzych/ Filip Parzych/ Iga Gerwatowska

Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 13

  1. Amelia Lenda/ Anna Szporko
  2. Wiktoria Matelska/ Julia Grzegorzewska
  3. Kornelia Gromek/ Oliwia Sidorkiewicz

Kategoria: Dwójki szkolne chłopców do lat 13

  1. Mateusz Prusaczyk/ Wiktor Pawelczyk
  2. Adrian Wojnar/ Matteo Kruczek
  3. Kacper Nalewajk/ Mikołaj Brzeski

Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16

  1. Martyna Rydzewska/ Aleksandra Jenczyk
  2. Aleksandra Wewiórska/ Amelia Sendek
  3. Kinga Pedzich/ Oliwia Głowacka

Kategoria: Dwójki szkolne chłopców do lat 16

  1. Kamiński Sebastian/ Przemysław Duszak
  2. Michał Janocha/ Dawid Grzelak
    1. Kacper Babiel/ Cezary Kowalczyk

Turniej towarzyszący- dzieci młodsze

  1. Małgorzata Łępicka
  2. Konrad Wołosz
  3. Daria Kaczyńska
  4. Marcin Kaczyński

Turniej towarzyszący- single dziewcząt

  1. Weronika Kraska
  2. Izabela Łępicka
  3. Natalia Zawojek
  4. Kamila Zatryb

Turniej towarzyszący- single chłopców

  1. Patryk Gutowski
  2. Igor Niedźwiedzki
  3. Marek Chodakowski
  4. Emanuel Łępicki
  5. Konrad Siwek

Turniej towarzyszący- mixty

  1. Weronika Kraska/ Emanuel Łępicki
  2. Patryk Gutowski/ Izabela Łępicka
  3. Kamila Zatryb/ Igor Niedźwiedzki

NAJLEPSZYM ZAWODNIKEM ZOSTAŁ PRZEMYSŁAW DUSZAK

NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ ZOSTAŁA ANNA SZPORKO


   
Description of image1
Description of image2
   
   

logo

   
   

STATYSTYKA  

Odsłon artykułów:
808035
   

GOŚCIMY  

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.