zakoczenie roku szkolnego 19062019 6 20190703 2072949799 19 czerwca r. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok nauki. Tym razem był to rok wyjątkowy, bo po wielu latach, na skutek wdrożenia reformy edukacji, szkołę kończyli nie szóstoklasiści a uczniowie klasy ósmej.

Rozpoczęliśmy od części oficjalnej, wprowadzeniem pocztu flagowego oraz przemówieniem Pani dyrektor Sylwii Smilgin-Kamińskiej, która powitała uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Kolejnym punktem programu było ślubowanie ósmoklasistów.

Pani dyrektor podsumowała bieżący rok szkolny, podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za rzetelną pracę. W tym miejscu zostały wręczone świadectwa, dyplomy i nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli najwyższą średnią w szkole i wyróżnili się zaangażowaniem w życie szkoły. Rodzice wyróżnionych uczniów również otrzymali listy gratulacyjne. Wręczono dyplomy za pracę w Radzie Rodziców.

Uczniowie klasy ”0” oraz klasy I przygotowali program artystyczny pt.”Czerwony Kapturek”, który wprowadził publiczność w radosną atmosferę. Na zakończenie klasa VIII odśpiewała piosenkę „Ostatni raz z moją klasą” oraz dziewczynki z klasy IV „Ostatni dzwonek”.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzicom życzymy udanych wakacji, wspaniałych przygód oraz beztroskiego odpoczynku.

Do zobaczenia 2 września 2019 roku!