rozpoczcie 3 20190905 1347540580
      2 września 2019 roku uczniowie przywitali kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęły uczennice klasy V i VIII. Po komendzie "Baczność" został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły – Sylwia Smilgin-Kamińska, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci najmłodszych – przedszkolaków i klasy I oraz ich rodziców. Zebrani także upamiętnili 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej minutą ciszy.

Okres wakacji dobiegł końca. Po dwóch miesiącach wolnego uczniowie wrócili do szkolnych ławek. To zawsze trudny czas, ale jednocześnie czas na realizację nowych wyzwań w kolejnym roku szkolnym.

Niech każdy dzień przynosi Wszystkim radość, jak najmniej stresów i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu.