W niedzielę 8 września 2019 roku w Kaplicy Objawień przy kościele parafialnym p.w. Świętej Anny w Dąbrówce odbył się Przegląd Pieśni Pielgrzymkowej. Był okazją do kultywowania tradycji śpiewania ku czci Matce Bożej. W przeglądzie wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klasy II i III, którzy zaprezentowali się jako soliści oraz w zespole. Przegląd pieśni był okazją upowszechnienia pieśni Maryjnych, ożywienia religijnego kultu artystycznego i przede wszystkim podjęciem postawy duchowej. Rozbrzmiewały w kaplicy Objawień piękne pieśni sławiące Maryję wykonywane z akompaniamentem na żywo. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i upominki. Wszystkim wykonawcom dziękujmy za przybycie i już dziś zapraszamy za rok.