XXI Jesienne Biegi Przelajowe plakat     Wrześniowy sobotni poranek w Lelisie powitał ponad 300 biegaczy. Trenerzy, rodzice, nauczyciele postanowili wypróbować wytrzymałość biegową swoich podopiecznych po przerwie wakacyjnej. Zabawa i rywalizacja sportowa w przepięknej scenerii puszczy kurpiowskiej dała wiele radości jej uczestnikom. Niektórzy mierzyli się z nieprzyjemnym uczuciem przegranej, ale takie doświadczenie wzmacnia charakter człowieka w każdym wieku.

       Impreza sportowa odbyła się dzięki środkom pochodzącym z Samorządu Województwa Mazowieckiego. Organizatorami byli: Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki”, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach, Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Lelisie.

       Zwycięzcy 20 biegów otrzymali puchary, medale i okolicznościowe koszulki. Wręczali je Pan Stefan Prusik – Wójt Gminy Lelis, Pani Katarzyna Grodzka – Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ostrołęce oraz Pani Katarzyna Dobkowska-Wiśniewska -Dyrektor CK-BiS w Lelisie.

            Szczególne podziękowania kierujemy do strażaków z Lelisa, którzy zabezpieczali trasy rywalizacji i dbali o zdrowie uczestników biegów.

Oficjalne wyniki XXI Jesiennych Biegów Przełajowych Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2015 i mł. DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Jóźwiak Zuzanna Przedszkole Samorządowe w Lelisie
 2. Gromadzka Lena Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnii
 3. Ostrowska Sara Szkoła Podstawowa w Lelisie
 4. Kacprzak Emilia Przedszkole Samorządowe w Lelisie

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2015 i mł. CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Chorąży Juliusz Przedszkole Samorządowe w Lelisie
 2. Olech Dominik Przedszkole Samorządowe w Lelisie
 3. Gwara Miłosz Przedszkole w Antoniach
 4. Przeradzki Natan Przedszkole Samorządowe w Lelisie
 5. Korzeniecki Jakub Przedszkole Samorządowe w Lelisie
 6. Ostrowski Oliwier Przedszkole Samorządowe w Lelisie

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2013 i 2014 (5-6) DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Puławska Zuzanna Szkoła Podstawowa w Lelisie
 2. Siok Wiktoria Szkoła Podstawowa w Antoniach
 3. Tłomacka Zuzanna Szkoła Podstawowa w Nasiadkach
 4. Ciak Natalia Szkoła Podstawowa w Olszewce
 5. Dera Maria Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 6. Jędrycka Kornelia Szkoła Podstawowa w Olszewce

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2013 i 2014 (5-6 latki) CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Nowakowski Wiktor Szkoła Podstawowa w Lelisie
 2. Orzoł Wojciech Szkoła Podstawowa w Antoniach
 3. Gontarz Igor Szkoła Podstawowa w Nasiadkach
 4. Karczewski Kacper Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim
 5. Żebrowski Marcel Szkoła Podstawowa w Lelisie
 6. Staśkiewicz Mateusz Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2012DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Laskowska Gabriela Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 2. Karczewska Zofia Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 3. Czech Katarzyna Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 4. Nicińska Julia Szkoła Podstawowa w Antoniach
 5. Olech Oliwia Szkoła Podstawowa w Białobieli
 6. Laskowska Paulina Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

  WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2012 CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Półtorak Klaudiusz Szkoła Podstawowa w Białobieli
 2. Nalewajk Kacper Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 3. Dąbrowski Antoni Szkoła Podstawowa w Czarni
 4. Szczubełek Michał Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim
 5. Lis Miłosz Akademia Piłkarska Kurpie Myszyniec
 6. Laskowski Michał Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2011 DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Orłowska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Obierwi
 2. Rybaczyk Zuzanna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
 3. Żyłowska Martyna Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim
 4. Garbalińska Natalia Szkoła Podstawowa w Białobieli
 5. Kurpiewska Alicja Szkoła Podstawowa w Olszewce
 6. Świder Amelia Szkoła Podstawowa w Czarni

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2011 CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Rolka Maciej Szkoła Podstawowa w Antoniach
 2. Parzych Jakub Szkoła Podstawowa w Lelisie
 3. Brzuzy Szymon Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
 4. Zakrzewski Alex Szkoła Podstawowa w Antoniach
 5. Biegaj Jakub Szkoła Podstawowa w Czarni
 6. Puławski Oliwier Szkoła Podstawowa w Lelisie

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2010 DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Półtorak Oliwia Szkoła Podstawowa w Białobieli
 2. Nalewajek Martyna Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 3. Mróz Nadia Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 4. Pyskło Zofia Szkoła Podstawowa w Lelisie
 5. Grala Lena Szkoła Podstawowa w Białobieli
 6. Wieremiejczyk Julita Szkoła Podstawowa w Lelisie

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2010 CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Gwara Mateusz Szkoła Podstawowa w Antoniach
 2. Jeżek Dawid Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 3. Parzych Bartosz Szkoła Podstawowa w Lelisie
 4. Kopania Marcel Szkoła Podstawowa w Olszewce
 5. Kalinowski Maciej Akademia Piłkarska Kurpie Myszyniec
 6. Parzych Cyprian Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2009 DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Sęk Aleksandra Szkoła Podstawowa w Lelisie
 2. Szyszka Katarzyna Szkoła Podstawowa w Czarni
 3. Wiszowata Anna Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach
 4. Prusaczyk Julita Szkoła Podstawowa w Lelisie
 5. Salamucha Sylwia Szkoła Podstawowa w Białobieli
 6. Jaworska Zuzanna Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2009 CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Deptuła Bartosz Szkoła Podstawowa w Białobieli
 2. Rawa Michał Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach
 3. Krystian Miłosz Szkoła Podstawowa w Lelisie
 4. Lenkiewicz Jakub Szkoła Podstawowa w Białobieli
 5. Parzych Filip Szkoła Podstawowa w Lelisie
 6. Biegaj Bartosz Szkoła Podstawowa w Czarni

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2008 DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Kaczmarczyk Oliwia Szkoła Podstawowa w Laskowcu
 2. Prusińska Nikola Szkoła Podstawowa w Lelisie
 3. Chrostek Milena Szkoła Podstawowa w Lelisie
 4. Staniek Maria Szkoła Podstawowa w Lelisie
 5. Piórkowska Gabriela Szkoła Podstawowa w Czarni
 6. Kacprzak Julia Szkoła Podstawowa w Lelisie

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2008 CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Orzechowski Michał Szkoła Podstawowa w Lelisie
 2. Malinowski Jan Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
 3. Kowalczyk Filip Szkoła Podstawowa w Obierwi
 4. Parzych Mikołaj Szkoła Podstawowa w Lelisie
 5. Malinowski Dominik Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach
 6. Domurad Mikołaj Szkoła Podstawowa w Białobieli

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2007 DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Wołosz Maja Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach
 2. Kowalczyk Gabriela Szkoła Podstawowa w Obierwi
 3. Wieremiejczyk Olga Szkoła Podstawowa w Lelisie
 4. Niechoda Magdalena Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim
 5. Kamińska Natalia Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
 6. Dąbrowska Wiktoria Szkoła Podstawowa w Czarni

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2007 CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Brzuzy Miłosz Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
 2. Kaczyński Kamil Szkoła Podstawowa w Obierwi
 3. Białobrzeski Dariusz Szkoła Podstawowa w Drwęczy
 4. Sęk Miłosz Szkoła Podstawowa w Lelisie
 5. Deptuła Mikołaj Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
 6. Mrozek Adrian Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2006 DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Prusińska Wiktoria Szkoła Podstawowa w Lelisie
 2. Szyszka Aleksandra Szkoła Podstawowa w Czarni
 3. Kaczyńska Oliwia Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 4. Orzechowska Katarzyna Szkoła Podstawowa w Lelisie
 5. Białobrzeska Wiktoria Szkoła Podstawowa w Drwęczy
 6. Wołosz Natalia Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2006 CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Goździewski Paweł Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach
 2. Bączek Paweł Szkoła Podstawowa w Czarni
 3. Sęk Arkadiusz Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach
 4. Płocha Samuel Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 5. Olender Patryk Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 6. Majewski Wiktor Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2005 DZIEWCZĘTA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Marias Weronika Szkoła Podstawowa w Białobieli
 2. Jankowska Alicja Szkoła Podstawowa w Nasiadkach
 3. Kacprzak Alicja Szkoła Podstawowa w Lelisie
 4. Łępicka Martyna Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 5. Wołosz Natalia Szkoła Podstawowa w Olszewce

 WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2005 CHŁOPCY

Lp. Nazwisko i imię Nazwa organizacji/szkoły
 1. Bieńkowski Oskar Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach
 2. Gontarz Wiktor Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
 3. Dawid Bartosz Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach
 4. Stepnowski Fabian Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
 5. Olkowski Mateusz Szkoła Podstawowa w Lelisie
 6. Kowalczyk Bartosz Szkoła Podstawowa w Obierwi

   
   

logo

   
   

STATYSTYKA  

Odsłon artykułów:
911888
   

GOŚCIMY  

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.