20190923 111448        23 września odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego.Wybory były poprzedzone krótką kampanią wyborczą, która polegała na ogłoszeniu swoich postulatów i programów na plakatach wyborczych. Swoje kandydatury zgłosiły cztery uczennice.

W głosowaniu wzięło udział 37 uczniów z klas od III do VIII.  Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

• Alicja Jankowska z klasy VIII obejmuje funkcję przewodniczącego samorządu uczniowskiego
  • Kornelia Gromek  z klasy V obejmuje funkcję  zastępcy przewodniczącego samorządu uczniowskiego
  • Paula Nasiadka z klasy V obejmuje funkcję sekretarza samorządu uczniowskiego
  • Amelia Ruszczyk z klasy VII obejmuje funkcję skarbnika samorządu uczniowskiego

Wyżej wymienione osoby są reprezentantami całej społeczności uczniowskiej w Szkole Podstawowej w Nasiadkach w roku szkolnym 2019/2020. Pamiętajmy, że członkowie samorządu mają prawo i powinni rozwiązywać realne problemy uczniów i podejmować realne decyzje, a tym samym mieć wpływ na życie szkoły.

Dziękujemy za wzięcie udziału w kampanii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wyborów!