15102019 2 20191015 1640172028        W dniu 15.10.2019r obchodziliśmy uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej w Nasiadkach. Na wstępie zaprezentowali się uczniowie klasy I, którzy przedstawili krótki program artystyczny, złożyli uroczyste ślubowanie a potem Pani Dyrektor dokonała pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej w Nasiadkach. W drugiej części uroczystości samorząd uczniowski przedstawił krótki, wesoły skecz pt. "Migawki za biurka i ławki". Po spektaklu uczniowie w dowód wdzięczności wręczyli wszystkim pracownikom kwiaty i złożyli życzenia. Popłynęło również wiele ciepłych słów w kierunku naszych nauczycieli od przewodniczącej Rady Rodziców, która w imieniu rodziców wyraziła wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Następnie głos zabrała pani Dyrektor szkoły, która również złożyła wszystkim pracownikom życzenia oraz przyznała nagrody. W tym szczególnym dniu gościliśmy zaprzyjaźnionego księdza proboszcza Stanisława Grosfeld oraz Dyrektora Zakładu Administracji Szkół i Przedszkoli w Lelisie, który złożył serdeczne życzenia i wręczył zasłużoną nagrodę wójta.