W poniedziałek 28 września 2020r. odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego. Jest to  dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Głosowanie poprzedziła kampania, w której kandydaci przygotowali plakaty wyborcze i przedstawiali swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Przewodniczącą została Julia Laskowska, a zastępcą Teresa Marzewska. Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

Na początku września uczniowie wybrali również opiekuna Samorządu Uczniowskiego, którą większością głosów została nauczycielka języka angielskiego Pani Monika Wilczek. Osobą wspomagającą jest Pani Kamila Kubeł-Giers.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

IMG 20200928 105830 IMG 20200928 105958  IMG 20200928 110011