DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo to hasło tegorocznego OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY, który w dniach 19-25 października 2020r. trwał również w naszej szkole. Celem akcji było propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej. Działania kierowane były do uczniów, którzy stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim predyspozycjom zawodowym.

W ramach OTK zostały przygotowane dla Uczniów dodatkowo:

I. „Szkolne drzewo talentów” – dzięki którym ukazaliśmy całej szkole swoje talenty bądź hobby.

II. Zajęcia z wychowawcami:

- Przedszkole „Poznajemy zawody”,

- Klasa IV „Odlotowe zawody”,

- Klasy VI-VII – „Poznaj samego siebie”,

- Klasy VIII – „Zawody przyszłości”.

III. Szkolenie online dla uczniów klasy VII i VIII dotyczące zawodów przyszłości oraz „Odlotowe CV w 3 dni!” realizowanego na FB przez Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia w dniach 22.-24.10.2020 r.

IV. Konkurs wiedzy o zawodach dla klas I-III, w których uczniowie zajęli poszczególne miejsca:

1. Wiktoria Wiska kl. III

2. Lena Mrozek kl. III

3. Igor Gontarz kl. I

Wyróżnienie – Bartłomiej Mrozek kl. II

Dziękujemy wszystkim wychowawcom za pomoc i zaangażowanie w przeprowadzeniu Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w naszej szkole.