witaj szk 1 20170912 1505058676Dnia 4 września w naszej szkole rozpoczął się Rok Szkolny 2017/2018 z nowymi zmianami, nauczycielami i klasą siódmą.

Pani Dyrektor powitała wszystkich bardzo serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do najmłodszych uczniów naszej szkoły czyli do przedszkolaków i pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Przedstawiła nowych nauczycieli i pracowników szkoły. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Część artystyczna poświecona była tragicznym wydarzeniom z 1września 1939 roku, kiedy to Polacy mimo dzielnej obrony musieli skapitulować przed przeważającymi siłami niemieckiego okupanta.

Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2017/2018 zakończona została wspólną modlitwą podczas Mszy Świętej.