ognisko 4 5 1 20171003 1443663414        W  poniedziałek 2 października 2017r. połączone  klasy czwarta i piąta, korzystając z pięknej pogody, wybrały się na ognisko integracyjne. Dzięki tacie jednego z uczniów czekało na nas rozpalone ognisko, więc szybko mogliśmy regenerować siły i upiec kiełbaski. Po konsumpcji nadszedł czas na wspólną zabawę. Największą atrakcją był mecz piłki nożnej. Dziewczynki z klasy czwartej próbowały swoich sił  na scenie i tworzyły taneczne układy. Był też czas na siłownię i skorzystanie z atrakcji placu zabaw. Potem zjedliśmy pyszne pieczone ziemniaki, o które zadbali rodzice. Integracyjną zabawę zakończyliśmy malowaniem twarzy. Brudni, ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.