cyrk sz 5 20171029 1831460673       Dnia 18 października 2017r. w naszej szkole gościł ukraiński cyrk "Szok". Występy obejrzały dzieci przedszkolne oraz uczniowie klas I - VI. Jak się okazało, nazwa odpowiadała rzeczywistości. Dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność - przedszkolaków i uczniów, oraz nauczycieli. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowanego gołąbka i psa, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne z obręczami i ekwilibrystyki. Niektóre osoby z publiczności mogły wypróbować swoich możliwości w poszczególnych dyscyplinach, biorąc czynny udział w przedstawieniu. Pełni zapału, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach była chwila, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć.  Niektóre dzieci miały okazję trzymać  go na rękach.  Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie. To było naprawdę "szokujące" przeżycie!