pasowanie i 10 20171029 1293370390

Dnia 24.10.2017r. w mini sali gimnastycznej 11 pierwszoklasistów w rytmie POLONEZA wkroczyło w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Nasiadkach.

Uczniowie przed swoimi kolegami z klas 0-VII, rodzicami, Panią dyrektor księdzem proboszczem z parafii Dąbrówka, nauczycielami popisali się śpiewem, tańcem, znajomością wiedzy o kraju. Opowiedzieli o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym  i zachowania się w szkole. Świetnie poradzili sobie z rozwiązaniem zadań przygotowanych przez dyrektora szkoły. Następnie odśpiewali hymn państwowy i złożyli ślubowanie, po czym Pani dyrektor Sylwia Smilgin Kamińska  dokonała aktu pasowania. Starsi koledzy życzyli im sukcesów w nauce i jak najlepszych osiągnięć na pierwszym szkolnym świadectwie i aby zapał do nauki trwał w Nich przez cały okres edukacji!

Po uroczystości dzieci otrzymały upominki i udały się na słodki poczęstunek.