warsztaty i 1 20171217 1831460063      Święta Bożego Narodzenia są dla wszystkich, a szczególnie dla dzieci radosnym przeżyciem. Dekoracje świąteczne wprowadzają nas w magiczny nastrój. W tym roku, uczniowie klasy I wspólnie z rodzicami wykonali trzy rodzaje ozdób: bombki plastikowe, które wypełnili styropianem, reniferkiem, kostkami lodu i ozdobili wstążkami, bombki techniką serwetkową (decoupage) oraz pierniczki. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali ozdoby wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wykonując coś własnoręcznie, dzieci ćwiczą też wiele umiejętności-szczególnie manualnych i zdolność twórczego podejścia do rozwiązywania problemów. Część ozdób uczniowie wzięli do domu, a pozostałe ozdoby zawiesili na szkolnej choince. Był to mile spędzony czas, podczas którego dzieci i ich rodzice wspólnie pracowali jednocześnie świetnie się bawiąc. Udział w zajęciach był ciekawym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, a ozdoby piękne.