jaselka 17 10 20171222 1368391317„Wigilia w Szkole” to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Wspólna uroczystość integruje uczniów, nauczycieli, pracowników oraz zaproszonych gości: rodziców  i przyjaciół szkoły. Tegoroczne spotkania rozpoczęło się Jasełkami przygotowanymi  przez uczniów naszej szkoły. Na scenie zaroiło się od aniołów i pasterzy. Do Dzieciątka, Maryi i Józefa przybyli Trzej Królowie .... Jak co roku, ale każdego roku inaczej.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przybyli na wigilię szkolną. Rodzicom, szanownym gościom. Z ust Pani Zofii Pianka – byłej dyrektorki, usłyszeliśmy że była to 50 wigilia w murach tej szkoły. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami, pracownikami obsługi i gośćmi odśpiewali kolędy. Wspólnie spożywano przygotowane potrawy wigilijne oraz świąteczne wypieki przy tradycyjnie nakrytych stołach, dzieląc się opłatkiem każdy życzył sobie wszelkiej pomyślności w przyszłym roku.

Dziękuję wszystkim którzy przygotowali te magiczne popołudnie, rodzicom, pracownikom szkoły za pyszne dania wigilijne, nauczycielom i dzieciom za wzruszające artystyczne przeżycia, wszystkim którzy dołożyli cząstkę swojego serca.

Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożej Dzieciny, Wesołych Świąt i do zobaczenia w Nowym Roku!