bal 18 3 20180118 1429805339Dnia 13 stycznia zakończyliśmy tanecznym krokiem pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018. Absolwent naszej szkoły, znany DJ Mroziu, zadbał o muzyczną część zabawy oraz przygotował kolorową oprawę świetlną. Bal choinkowy rozpoczęły najmłodsze dzieci naszej szkoły – przedszkolaki oraz klasy I-III wraz ze swoim młodszym i starszym rodzeństwem. Przed rozpoczęciem imprezy dzieci mogły skorzystać z mobilnej wypożyczalni strojów karnawałowych. Rodzice urozmaicili bal przeróżnymi zabawami oraz konkursami i przygotowali słodki poczęstunek. Jak co roku dzieci swoim śpiewem przywołały Świętego Mikołaja, który obdarował je prezentami. W podziękowaniu uczniowie wyrecytowali wiersze.

Późnym popołudniem dyskotekę rozpoczęli uczniowie z klas IV-VII. Dj Mroziu zaproponował młodzieży naukę tańca „Bawarka” i karaoke. Swoje siły do dalszej zabawy wzmocnili słodkim poczęstunkiem, a następnie otrzymali prezenty pozostawione od Świętego Mikołaja.