W dniu 30 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Wszystkich Świętych. „Świętość dla wszystkich” - te słowa patronowały tegorocznej uroczystości. Uczniowie wcielając się w postacie świętych takich jak: św. Piotr, św. Paweł, św. Kinga, św. Szymon i inni święci pokazali jak można osiągnąć świętość, która jest celem naszego życia. Inscenizacja przybliżyła atmosferę i nastrój zbliżającego się święta, była również zachętą do naśladowania świętych w naszym codziennym życiu. Uczniowie mieli możliwość przypomnieć sobie kim jest święty, kim błogosławiony. Piosenki „Święty uśmiechnięty” i „Coś się święci” uświadomiły nam wszystkim, że wszyscy jesteśmy powołani do świętości.

Na zakończenie apelu wszyscy zgromadzeni w ciszy i skupieniu odmówiliśmy modlitwę Anioł Pański w intencji zmarłych z naszych rodzin.