Tradycyjnie jak co roku w naszej Szkole odbyła się  zabawa choinkowa. Zabawa była podzielona na  dwie części. Od godziny 14.00 do godziny 16.00 bawili się uczniowie klas 0 – II. Dzieci zachwycały przepięknymi, różnokolorowymi strojami karnawałowymi. Pojawili się między innymi  spiderman, księżniczki, kowboje i wiele innych barwnych postaci. Szkolną imprezę  prowadził nasz nauczyciel Pan Jarosław Kraska, który sprawił, że ani na chwilę nie było nudno, a do zabawy włączali się nawet rodzice. Dodatkową atrakcją był przygotowany przez panią Ania Kowalczyk - także naszą nauczycielkę - układ taneczny, podczas którego wszyscy bawili się wyśmienicie.
                Klasy IV-VIII  mogły uczestniczyć w zabawie choinkowej od 16.00 do 19.00. Młodzież bawiła się w rytmach muzyki przygotowanej przez siebie.  Tegoroczna zabawa choinkowa należała to bardzo udanych.