sport 17 1 20171212 1513386519

Kończy się rok 2017 i starty zawodników w igrzyskach szkolnych w I półroczu roku szkolnego 2017/18.

Do rywalizacji w drużynowym tenisie stołowym stanęły następujące drużyny:

1. Tereska i Julia - dziewczęta rocznik 2007 i młodsze.
  2. Mateusz, Fabian i Wiktor – chłopcy rocznik 2005-06
  3. Alicja i Oliwia – dziewczęta rocznik 2005-06
  4. Oliwia i Kinga – dziewczęta kat. młodzież.

8 grudnia podczas powiatowego finału w Goworowie, trzecie miejsce i brązowy medal zdobyły najmłodsze dziewczęta, czyli Tereska i Julia z klasy IV.  To wielki sukces tej młodej drużyny.

Do indywidualnej rywalizacji w tenisa stołowego na etapie gminnym przystąpili:

z klasy IV- Julia i Tereska

z klasy V- Amelka, Wiktor, Mateusz

z klasy VI – Alicja, Oliwia, Fabian, Damian

z klasy VII- Oliwia i Kinga.

Pięcioro z nich reprezentowało szkołę na etapie rejonowym, Kinga z klasy VII będzie reprezentowała szkołę na zawodach powiatowych w kategorii „młodzież”, które odbędą się po feriach zimowych.

Chłopcy z klasy V i VI (Mateusz, Łukasz L, Wiktor, Fabian, Igor, Damian, Łukasz K.) wywalczyli awans na zawody powiatowe w unihokeja. Dzięki ambicji i chęci walki zdołali zdobyć w Chudku IV miejsce.

Wszystkim startującym serdecznie dziękuję za walkę i dążenie do wysokich wyników.

Sylwia Smilgin-Kamińska.

kj16 24 20160624 1390387174    Jubileuszowy, X Ogólnopolski Turniej w ringo „Kurpiowski Jantar” zgromadził 135 ringowców z powiatu ostrołęckiego oraz z sześciu klubów z Mazowsza, Podkarpacia,  Warmii i Mazur. Zawody zaliczane do rankingu ogólnopolskiego, były ostatnim sprawdzianem formy przed tegorocznymi Mistrzostwami Polski dla zawodników z MUKS Jedlicze, UKS Goszczyn, UKS Mogielnica, UKS Olimpia Miłki, Warmińsko-Mazurskiego Towarzystwa Ringo, Warszawskiego Towarzystwa Ringo i gospodarzy czyli Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo. Doskonałej rywalizacji w ośmiu kategoriach indywidualnych i sześciu drużynowych, sprzyjała słoneczna pogoda. Tradycyjnie odbył się turniej towarzyszący. Dzięki zaangażowaniu wielu wolontariuszy, doświadczeniu organizacyjnemu zdobytemu w czasie dziesięciu lat, zawody przebiegły sprawnie.

Turniej dofinansowany jest ze środków

Samorządu Województwa Mazowieckiego i Starostwa Powiatowego w Ostrołęce

ringo

X Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo „Kurpiowski Jantar”

18 czerwiec 2016 roku

Miejsce zawodów: Stadion Zespołu Szkół w Lelisie.

1. Cel imprezy:propagowanie aktywności sportowej, rozwój sportowej rywalizacji na poziomie lokalnym i ponadlokalnym w grze w ringo. Wyłonienie kadry na Mistrzostwa Polski. Uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby rówieśników niepełnosprawnych, pobudzenie, utrwalenie postaw empatycznych, integracja społeczna osób o różnym poziomie sprawności intelektualnej i fizycznej.
  2. Organizator turnieju:Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki”
  3. Współorganizatorzy:Zespół Szkół w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach, Polskie Towarzystwo Ringo, CKBiS w Lelisie.

Regulamin turnieju:

Zima szybko minęła i rozpoczęliśmy sezon wiosenno-letniej rywalizacji. Chłopcy z klas III-VI uczestniczyli w konkurencjach lekkoatletycznych, drużyna mieszana w ringo. Oto nasze wyniki.

ZAWODY GMINNE:

Nazwa dyscypliny Osiągnięta lokata Skład drużyny
RINGO I miejsce Przemek Duszak, Sebastian Kamiński, Fabian Parzych, Kinga Pędzich,  Wiktoria Jankowska, Dagmara Prusaczyk
TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY III miejsce Fabian Parzych, Igor Parzych, Mateusz Prusaczyk, Wiktor  Pawelczyk,     Łukasz Laskowski
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY III miejsce Przemek Duszak, Sebastian Kamiński, Fabian Parzych, Pajka Bartek, kosek Patryk, Mrozek Sebastian, Pędzich Sebastian.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ,,Nasiadki’’

Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

zapraszają na biegi przełajowe

o puchar Prezesa LUKS „Nasiadki”