kj16 24 20160624 1390387174    Jubileuszowy, X Ogólnopolski Turniej w ringo „Kurpiowski Jantar” zgromadził 135 ringowców z powiatu ostrołęckiego oraz z sześciu klubów z Mazowsza, Podkarpacia,  Warmii i Mazur. Zawody zaliczane do rankingu ogólnopolskiego, były ostatnim sprawdzianem formy przed tegorocznymi Mistrzostwami Polski dla zawodników z MUKS Jedlicze, UKS Goszczyn, UKS Mogielnica, UKS Olimpia Miłki, Warmińsko-Mazurskiego Towarzystwa Ringo, Warszawskiego Towarzystwa Ringo i gospodarzy czyli Kurpiowskiego Towarzystwa Ringo. Doskonałej rywalizacji w ośmiu kategoriach indywidualnych i sześciu drużynowych, sprzyjała słoneczna pogoda. Tradycyjnie odbył się turniej towarzyszący. Dzięki zaangażowaniu wielu wolontariuszy, doświadczeniu organizacyjnemu zdobytemu w czasie dziesięciu lat, zawody przebiegły sprawnie.


Dziękujemy za udostępnienie zaplecza sportowego Pani Urszuli Laska - Dyrektorowi Zespołu Szkół w Lelisie, za nagłośnienie Panu Bartoszowi Podolak- Dyrektorowi CK-BiS w Lelisie i za zaangażowanie organizacyjne Panu Dariuszowi Mróz- Przewodniczącemu LZS.

    Turniej wsparty finansowo ze środków Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Samorządu Województwa Mazowieckiego i LSZ w Lelisie. Puchary dla najlepszych zawodników, z bursztynem symbolem turnieju zakupione zostały ze środków własnych LUKS Nasiadki.

            Wyniki rywalizacji:

ŻACZKA:

  1. SZPORKO ANNA- KLUB SPORTOWY OLIMPIA MIŁKI
  2. SYLWESTRZAK ZUZANNA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO ( NASIADKI)
  3. MARCZAK KATARZYNA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  4. LASKOWSKA JULIA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  5. PIANKA EMILIA- ULKS „DĄBROWIAKI” DĄBRÓWKA
  6. PAULA NASIADKA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

ŻAK:

  1. WOJNAR ADRIAN- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
  2. SZYMCZYK PAWEŁ- LUKS „TYGRYS” ŁĘG STAROŚCIŃSKI
  3. PRUSACZYK MATEUSZ- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  4. PAWELCZYK WIKTOR- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  5. LASKOWSKI ŁUKASZ- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  6. GRZEJKA FILIP- ULKS „OLCHA” OLSZEWKA

MŁODZICZKA:

  1. KOT MARTYNA- UKS GOSZCZYN
  2. GROMEK AMELIA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (LELIS)
  3. ORZECHOWSKA OLIWIA- ULKS „OLCHA” OLSZEWKA
  4. RYDZEWSKA MARTYNA- KLUB SPORTOWY OLIMPIA MIŁKI
  5. NALEWAJK ANNA- ULKS „OSAK” LELIS
  6. PĘDZICH KINGA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

MŁODZIK:

  1. STĘPIEŃ BARTOSZ- UKS GOSZCZYN
  2. JANOCHA MICHAŁ - MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
  3. DUSZAK PRZEMYSŁAW- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  4. WAJDA JAKUB- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
  5. MRÓZ KAMIL- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
  6. KAMIŃSKI SEBASTIAN- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

KADETKA:

  1. PĘDZICH IZABELA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  2. WANGRYN MONIKA- UKS MOGIELNICA
  3. PRUSACZYK ROKSANA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  4. CHOCHLEWICZ BEATA- UKS GOSZCZYN
  5. GABRYSZEWSKA HANNA- WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO RINGO
  6. SZYMCZYK SANDRA- ULKS „OSAK” LELIS

KADET:

  1. BRZESKI KACPER- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (LELIS)
  2. MAŁEK KRZYSZTOF- UKS GOSZCZYN
  3. PIATKOWSKI ADAM- ULKS OBIERWIA
  4. MRUK DAWID- UKS GOSZCZYN
  5. PLISZKA PIOTR- ULKS OBIERWIA
  6. KOMOROWSKI KONRAD- UKS GOSZCZYN

JUNIORKA:

  1. KOWALCZYK IZABELA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  2. KOPEĆ KARINA - KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  3. KAMIŃSKA MELANIA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

JUNIOR:

  1. SURGIEWICZ KONRAD- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  2. BŁACH PIOTR- UKS MOGIELNICA
  3. BRZESKI PATRYK- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  4. ZIÓŁKOWSKI PATRYK – WARMINSKO-MAZURSKIE TOWARZYSTWO RINGO

TURNIEJ TOWARZYSZĄCY:

Dzieci starsze:

  1. KOSEK PATRYK- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  2. KONRAD WOŁOSZ- ULKS OLSZEWKA
  3. KRZYSZTOF ŁĘPICKI- LUKS „TYGRYS” ŁĘG STAROŚCIŃSKI

Dzieci młodsze:

  1. MAŁGORZATA ŁĘPICKA- LUKS „TYGRYS” ŁĘG STAROŚCIŃSKI
  2. DOMINIK PĘDZICH - KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  3. MARCIN KACZYŃSKI- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

GRY DRUŻYNOWE:

TRÓJKI MIESZANE DO LAT 10:

  1. PAWELCZYK WIKTOR, LASKOWSKI ŁUKASZ, SYLWESTRZAK ZUZANNA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  2. PRUSACZYK MATEUSZ, MARCZAK KATARZYNA, WOJNAR ADRIAN-KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)/MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
  3. PIANKA EMILIA, KOBYLINSKI OSKAR/GRZEJKA FILIP-ULKS DĄBRÓWKA/ULKS LELIS/ULKS OLSZEWKA

DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 13:

  1. GROMEK AMELIA, PĘDZICH KINGA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  2. LEJMAN MARTA, RYDZEWSKA MARTYNA- KLUB SPORTOWY OLIMPIA MIŁKI
  3. PRUSACZYK DAGMARA, PĘDZICH PATRYCJA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)

DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 13:

  1. DUSZAK PRZEMYSŁAW, KAMIŃSKI SEBASTIAN - KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO (NASIADKI)
  2. JANOCHA MICHAŁ, MACIEJOWSKI KAROL- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE
  3. WAJDA JAKUB, MRÓZ KAMIL- MUKS JEDLICZE PODKARPACIE

DWÓJKI SZKOLNE DZIEWCZĄT DO LAT 16:

  1. PRUSACZYK ROKSANA, PĘDZICH IZABELA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO
  2. WANGRYN MONIKA, KOT MARTYNA- UKS MOGIELNICA
  3. CHOCHLEWICZ BEATA, RZEPKAOLIWIA- UKS GOSZCZYN

DWÓJKI SZKOLNE CHŁOPCÓW DO LAT 16:

  1. MRÓK DAWID, MAŁEK KRZYSZTOF – UKS GOSZCZYN
  2. KOMOROWSKI KONRAD, STĘPIEŃ BARTOSZ- UKS GOSZCZYN
  3. BRZESKI KACPER, PLISZKA PIOTR- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO

DWÓJKI MIESZANE DO LAT 19:

  1. BRZESKI PATRYK, KAMIŃSKA MELANIA- KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO
  2. BŁACH PIOTR, KOWALCZYK IZABELA- UKS MOGIELNICA/ KTR JANTAR
  3. ZIÓŁKOWSKI PATRYK, SZYMCZYK SANDRA- W-MTR BARTOSZYCE/ULKS LELIS

Najlepsza zawodniczka turnieju: IZABELA PĘDZICH- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo

Najlepszy zawodnik turnieju: BARTOSZ STĘPIEŃ –UKS Goszczyn


   
Description of image1
Description of image2
   
   

logo

   
   

STATYSTYKA  

Odsłon artykułów:
655247
   

GOŚCIMY  

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

   

Image

 





Image

 

 



Image

 





Image