Dnia 28.11.2012 zostaly rozstrzygniete konkursy profilaktyczne. W pracach ukazujacych wartosc zycia wolnego od uzaleznien, szkodliwosc palenia papierosów i picia alkoholu uczniowie klas I-VI zaprezentowali swoje umiejetnosci plastyczne i literackie.

W konkursie plastycznym w kategorii klas I-III:

I miejsce Prusaczyk Dagmara – kl.III

II miejsce Marczak Katarzyna – kl.I

III miejsce Jankowska Wiktoria – kl.III

w kategorii kl.IV-VI:

I miejsce Pedzich Izabela - kl.VI

II miejsce Prusaczyk Sebastian – kl.V

III miejsce Gromek Amelia - kl.IV

w konkursie literackim:

I miejsce Popielarczyk Jowita – kl.VI

II miejsce Pedzich Izabela – kl.VI

III miejsce Mrozek Oliwia – kl.VI

Wyróznienia i nagrody pocieszenia otrzymali: Ozgowicz Michal ( kl.VI), Wiska Natalia (kl.IV), Korzeniecka Pola (kl.IV), Traczewska Iwona (kl.VI), Traczewska Jolanta (kl.VI), Baclawska Monika (kl.II), Kandybowicz Oliwia (,,O’’),Jankowska Alicja (kl.I), Pedzich Patrycja(kl.III), Kurgan Jakub (kl.II), Prajs Przemyslaw (kl.I), Pedzich Kinga (kl.II), Marczak Malgorzata (kl.II), Pedzich Sebastian (kl.II), Kaczynski Lukasz (kl.I), Piersa Marlena(kl.II)

Atrakcyjne nagrody zostaly ufundowane przez Gminna Komisje Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Lelisie.