W piatek, 7 grudnia w Urzedzie Marszalkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, podczas uroczystej gali, uczennica Szkoly Podstawowej w Nasiadkach Malgorzata Marczak odebrala nagrode, radiomagnetofon Sony za wyróznienie w wojewódzkim etapie konkursu „Mazowieckie krajobrazy”.

W konkursie wzielo udzial ponad 2,5 tys. uczniów ze szkól podstawowych i gimnazjów z Mazowsza. Tematem tegorocznej jubileuszowej X juz edycji konkursu ekologicznego byly "Mazowieckie krajobrazy - 25 lat Mazowieckiego Parku Krajobrazowego". Prace byly zwiazane z ochrona walorów przyrodniczych, kulturowych i turystycznych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Na szczeblu lokalnym w Delegaturze Mazowieckiego Urzedu Wojewódzkiego w Ostrolece, w kategorii praca plastyczna, zwyciezyla praca naszej uczennicy Malgorzaty Marczak i zostala zakwalifikowana do finalowego, wojewódzkiego etapu.Uczennica wykonala prace plastyczna pod kierunkiem pani Katarzyny Izydorczyk.