III Ogólnopolski Turniej Ringo LUKS

„Kurpiowski Jantar”

 

 

III Ogólnopolski Turniej w Ringo „Kurpiowski Jantar” odbyl sie dnia 19 wrzesnia 2009 roku na stadionie Zespolu Szkól w Lelisie.

            Organizatorami turnieju bylo Polskie Towarzystwo Ringo oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki” w Nasiadkach. Wspólorganizatorami byli: Wójt Gminy Lelis, Zespól Szkól w Lelisie. Fundatorzy nagród:

·        puchary i medale- Mazowieckie Zrzeszenie LZS.

·        nagrody rzeczowe: Starostwo Powiatowe w Ostrolece,  LZS w Lelisie, Prezydent Miasta Ostroleka, Urzad Marszalkowski w Warszawie- Delegatura w Ostrolece, Dyrektor Szkoly Podstawowej w Nasiadkach.

 

             W zawodach wzielo udzial 150 zawodników z 14 uczniowskich klubów sportowych z terenu powiatu ostroleckiego oraz ekipy zrzeszone w PTR.

            Celami imprezy byly:

Þ    promocji zdrowia i umasowienia kultury fizycznej wsród dzieci i mlodziezy,

Þ    popularyzacja gry w ringo w powiecie ostroleckim,

Þ    promocja regionu kurpiowskiego.

 

            Rozegrano szesc kategorii indywidualnych: zak, zaczka, mlodzik, mlodziczka, kadet, kadetka oraz cztery kategorie druzynowe: dwójki szkolne chlopców i dziewczat do lat 13, dwójki szkolne chlopców i dziewczat do lat 16. Wybrano najlepszego zawodnika i zawodniczke miasta Ostroleka, Gminy Lelis oraz najlepszego zawodnika i najlepsza zawodniczke turnieju.

 

Wyniki turnieju ringo „KURPIOWSKI JANTAR” 19.09.2009

 

KATEGORIA ZACZKA

I miejsce – Orzolek Klaudia – LUKS „Nasiadki”

II miejsce – Kowalczyk Izabela – LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

III miejsce – Zuzanna Siernicka – LUKS „Nasiadki”

IV miejsce – Dziegielewska Karolina – LUKS „Olcha” Olszewka

V miejsce –Michalak Agata – UKS „Biedronka” Chudek

VI miejsce – Olszewska Magdalena – Szkola Podstawowa w Bialobieli

VII-XI miejsce –Piersa Wiktoria – Szkola Podstawowa w Bialobieli

- Duszak Anna- LUKS „Olcha” Olszewka

 - Szczubelek Angelika- LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

- Koczkodan Karolina - UKS „Biedronka” Chudek

- Tomczak Wiktoria- UKS „Biedronka” Chudek

XII- XVII miejsce - Nadolna Klaudia - LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

                        - Dziesinska Agnieszka- UKS „Biedronka” Chudek

                        - Duszak Kamila- LUKS „Nasiadki”

                        - Nadolna Natalia-  LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

                        - Murach Katarzyna- LUKS „Olcha” Olszewka

                        - Pedzich Izabela - LUKS „Nasiadki”

 

KATEGORIA ZAK

I miejsce –Brzeski Kacper – LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

II miejsce – Piatkowski Adam – UKS Olszewka

III miejsce – Ulewicz Tomasz – UKS „Biedronka” Chudek

IV miejsce – Opechowski Adam – UKS „MAG” Ostroleka

V miejsce – Ejzak Bartosz-  UKS „MAG” Ostroleka

VI miejsce – Nadolny Adam – LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

VII miejsce – Pawlowski Maciej– UKS „MAG” Ostroleka

VIII– X miejsce - Kozlowski Adam- UKS „MAG” Ostroleka

                        - Nowak Kamil- LUKS „Dabrowiaki” Dabrówka

                        - Mrozek Kamil- LUKS Nasiadki

XI- XIII miejsce – Prajs Jakub- LUKS Nasiadki

                        - Kaminski Piotr- LUKS Nasiadki

                        - Kutryb Piotr - UKS „Olcha” Olszewka

 

 

KATEGORIA MLODZICZKA

I miejsce – Zebrowska Magdalena – ULKS „Osak” Lelis

II miejsce – Magdalena Zalewska – UKS „MAG” Ostroleka

III miejsce – Koszykowska Paulina W-MTR Bartoszyce

IV miejsce – Grala Anna- ULKS „Osak” Lelis

V miejsce – Szymczyk Martyna – LUKS Nasiadki

VI miejsce – Tomczak Dominika – UKS „Biedronka” Chudek

VII- VIII miejsce – Kabacik Kinga- LUKS Nasiadki

                        - Zadrozna Natalia- UKS „Biedronka” Chudek

IX-X miejsce- Snietka Klaudia- ULKS „Osak” Lelis

                        - Podeszwa Milena- LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

XI-XII miejsce- Koziatek Izabela- UKS „Biedronka” Chudek

                        - Maliszewska Monika- UKS „MAG” Ostroleka

13-24- miejsce – Kurzac Karolina-  UKS „Biedronka” Chudek

                        - Dziesinska Kinga- UKS „Biedronka” Chudek

                        - Lackowska Natalia- UKS „Olcha” Olszewka

                        - Sobieraj Kinga- LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

                        - Orzol Sylwia- SP Wola Bledowska

                        - Kuczynska Dominika- SP Wola Bledowska

                        - Tanska Natalia- SP Wola Bledowska

                        - Baczek Dominika- SP Wola Bledowska

                        - Kawalek Daria- LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

                        - Gasek Weronika- ULKS „Osak” Lelis

                  - Mielnicka Marzena- ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

                        - Mizerek Kaja- UKS „Olcha” Olszewka

25-36 miejsce- Tabaka Olga- SP Cierpieta

                        - Murach Milena- LUKS „Olcha” Olszewka

                  - Olech Justyna - ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

                        - Siarnowska Klaudia- SP Jastrzabka

                        - Piasta Ewelina- LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

                        - Kraska Justyna- LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

                        - Kaliszewska Martyna- SP Bialobiel

                        - Parzych Natalia- ULKS „Osak” Lelis

- Paulina Murach- LUKS Obierwia

 - Surowik Paulina- LUKS „Dabrowiaki” Dabrówka

- Szczepanek Martyna- LUKS Obierwia

- Wolosz Kamila - LUKS Obierwia

37-48 miejsce- Skurzynska Joanna- UKS „MAG” Ostroleka

                        -Balcerzak Julia- SP Jastrzabka

                        - Gladek Patrycja- SP Jastrzabka

                  - Roicka Paulina- ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

                        - Chelstowska Klaudia – SP Bialobiel

                        - Abramczyk Anna- – SP Bialobiel

                        - Ruszczyk Katarzyna- LUKS „Dabrowiaki” Dabrówka

                        - Brzozowska Magdalena- SP Bialobiel

                        - Sokolowska Dominika- LUKS „Dabrowiaki” Dabrówka

                        - Brzozowa Aneta- LUKS Obierwia

- Szczecinska Monika- LUKS Obierwia

                        - Damiecka Magdalena- SP Cierpieta

 

KATEGORIA  MLODZIK.

1. Czunkiewicz Mateusz – W-MTR Bartoszyce

2. Gontarz Konrad – LUKS Nasiadki

3. Zalewski Michal – W-MTR Bartoszyce

4. Parzych Jakub – LUKS Nasiadki

5. Blach Piotr - UKS przy ZSO w Mogielnicy

6. Brzeski Patryk – LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

7-8. Wangryn Pawel - UKS przy ZSO w Mogielnicy

      Kaminski Lukasz- LUKS Nasiadki

9-10.Kraska Lukasz -LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

      Dobrzynski Marcin- SP. Cierpieta

11-12.Mierzejewski Marcin- UKS „MAG” Ostroleka

      Laskowski Bartosz- LUKS Nasiadki

13-24- Gontarz Norbert - LUKS Nasiadki

      - Surgiewicz Konrad- LUKS Nasiadki

      - Grochocki Dariusz - LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

            - Serowik Bartosz - LUKS „Dabrowiaki” Dabrówka

      - Stolarczyk Kamil- SP Jastrzabka

      - Funk Szymon- SP Wola Bledowska

            - Sobiech Marcin- ULKS „Osak” Lelis

      - Tyburzec Patryk- ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

      - Szczubelek Mikolaj- ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

      - Olender Patryk- SP Wola Bledowska

            - Ejzemberg Cezary - ULKS „Osak” Lelis

            - Laskowski Grzegorz- LUKS „Olcha” Olszewka

25-29 - Koziatek Kamil- SP Wola Bledowska

      - Kowalski Sebastian- ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

      - Tabaka Daniel- SP Cierpieta

      - Stolarczyk Szczepan- SP Jastrzabka

            -Wolosz Kamil- LUKS „Olcha” Olszewka

30-41 - Kisiel Przemyslaw- ULKS Obierwia

- Piersa Adrian - ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

- Olbrys Lukasz- LUKS „Dabrowiaki” Dabrówka

- Milewski Mateusz- LUKS „Dabrowiaki” Dabrówka

      - Duszak Radoslaw- LUKS Nasiadki

      - Domurad Norbert- SP Bialobiel

      - Jakubiak Karol- SP Bialobiel

- Tabaka Adam – SP Cierpieta

      - Siernicki Daniel- SP Jastrzabka

      - Tabaka Arkadiusz- SP Cierpieta

       - Maminski Konrad- SP Bialobiel

- Marczak Dominik- SP Bialobiel

 

KATEGORIA KADET

1.      Wrona Albert  – UKS przy PG w Adamowie

2.      Dubczyk Marceli- UKS przy PG w Adamowie

3.      Pawlak Piotr – W-MTR Bartoszyce

4.      Piersa Damian – LUKS „Nasiadki”  

5.      Staskiewicz Jakub - ULKS „Przedmiescie” Leg Przedmiejski

6.      Orlowski Kamil – UKS „MAG” Ostroleka

7-8. Cychowski Norbert- UKS „MAG” Ostroleka

Zareba Damian- UKS „MAG” Ostroleka

9-10. Janicki Patryk- UKS przy ZSO w Mogielnicy

Opechowski Damian- UKS „MAG” Ostroleka

 

KATEGORIA KADETKA

1.      Latosiak Paulina  – UKS przy ZSO w Mogielnicy

2.      Sarniak Aneta – UKS przy PG w Adamowie

3.      Kujat Joanna - UKS przy ZSO w Mogielnicy

4.      Orzolek Marlena- ULKS „Przedmiescie” Leg Przedmiejski

5.      Kaczmarek Milena - UKS przy PG w Adamowie

6.      Siernicka Karolina - ULKS „Przedmiescie” Leg Przedmiejski

7-9. Zacharek Izabela- UKS „MAG” Ostroleka

      Marzewska Agnieszka - ULKS „Osak” Lelis

      Pabich Justyna- UKS „MAG” Ostroleka

10-12. Zalewska Patrycja - UKS „MAG” Ostroleka

      Dziesinska Natalia- UKS „Biedronka” Chudek

      Zareba Milena- UKS „MAG” Ostroleka

13- Ejzak Kamila- UKS „Biedronka” Chudek

14-20 Kusmierczyk Paulina- UKS „Biedronka” Chudek

      Switek Angelika - UKS „MAG” Ostroleka

      Mrozek Magdalena - ULKS „Osak” Lelis

      Tabaka Emilia - UKS „MAG” Ostroleka

      Lis Karolina - UKS „Biedronka” Chudek

      Rozkoszna Justyna- UKS „MAG” Ostroleka

 

-KATEGORIA: DWÓJKI DZIEWCZAT DO LAT 13.

I miejsce – Koszykowska Paulina W-MTR Bartoszyce

- Magdalena Zalewska – UKS „MAG” Ostroleka w Mogielnicy

II miejsce – Zebrowska Magdalena – ULKS „Osak” Lelis        

- Grala Anna- ULKS „Osak” Lelis

III miejsce – Szymczyk Martyna – LUKS Nasiadki

– Kabacik Kinga- LUKS Nasiadki

IV miejsce – Tabaka Olga- SP Cierpieta

- Damiecka Magdalena – SP Cierpieta

V miejsce – Mielnicka Marzena- ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

- Olech Justyna - ULKS „ Przedmiescie” Leg Przedmiejski

VI miejsce – Sobieraj Kinga- LUKS „Tygrys” Leg Staroscinski

- Murach Milena- LUKS „Olcha” Olszewka

 

-KATEGORIA: DWÓJKI CHLOPCÓW DO LAT 13.

I miejsce –  Czunkiewicz Mateusz – W-MTR Bartoszyce

- Zalewski Michal – W-MTR Bartoszyce

II miejsce – Piotr Blach- UKS przy ZSO w Mogielnicy

- Wangryn Pawel - UKS przy ZSO w Mogielnicy

III miejsce – Kaminski Lukasz- LUKS Nasiadki

– Gontarz Norbert – LUKS Nasiadki

IV miejsce - Wolosz Kamil- LUKS „Olcha” Olszewka

- Laskowski Grzegorz- LUKS „Olcha” Olszewka

V miejsce – Laskowski Bartosz- LUKS Nasiadki

- Duszak Radoslaw- LUKS Nasiadki

VI miejsce –  Funk Szymon- SP Wola Bledowska

- Olender Patryk- SP Wola Bledowska

 

-KATEGORIA: DWÓJKI DZIEWCZAT DO LAT 16.

I miejsce – Latosiak Paulina  – UKS przy ZSO w Mogielnicy

Kujat Joanna - UKS przy ZSO w Mogielnicy

II miejsce –  Sarniak Aneta – UKS przy PG w Adamowie

Kaczmarek Milena - UKS przy PG w Adamowie

III miejsce –  Orzolek Marlena- ULKS „Przedmiescie” Leg Przedmiejski

Siernicka Karolina - ULKS „Przedmiescie” Leg Przedmiejski

IV miejsce – Marzewska Agnieszka - ULKS „Osak” Lelis

            - Bastek Milena - ULKS „Osak” Lelis

V miejsce – Pabich Justyna- UKS „MAG” Ostroleka

            - Zalewska Patrycja - UKS „MAG” Ostroleka

VI miejsce - Zacharek Izabela- UKS „MAG” Ostroleka

            - Tabaka Emilia - UKS „MAG” Ostroleka

 

-KATEGORIA: DWÓJKI CHLOPCÓW DO LAT 16.

I miejsce – Pawlak Piotr – W-MTR Bartoszyce

- Staskiewicz Jakub - ULKS „Przedmiescie” Leg Przedmiejski

II miejsce – Wrona Albert  – UKS przy PG w Adamowie

- Dubczyk Marceli- UKS przy PG w Adamowie

III miejsce – Piersa Damian – LUKS „Nasiadki”

- Janicki Patryk- UKS przy ZSO w Mogielnicy

IV miejsce – Orlowski Kamil – UKS „MAG” Ostroleka

- Cychowski Norbert- UKS „MAG” Ostroleka

V miejsce – Zareba Damian- UKS „MAG” Ostroleka

- Opechowski Damian- UKS „MAG” Ostroleka

 

Najmlodsza zawodniczka turnieju byla: Kamila Duszak,

Najmlodszym zawodnikiem turnieju byl Jakub Prajs.

 

Najlepszym zawodnikiem miasta Ostroleka zostal: Orlowski Kamil – UKS „MAG” Ostroleka

Najlepsza zawodniczka miasta Ostroleka zostala; Magdalena Zalewska - UKS „MAG” Ostroleka

 

Najlepszym zawodnikiem gminy Lelis zostal: Damian Piersa- LUKS Nasiadki

Najlepsza zawodniczka gminy Lelis zostala; Magdalena Zebrowska - ULKS „Osak” Lelis         

Najlepszym zawodnikiem turnieju zostal: Czunkiewicz Mateusz – W-MTR Bartoszyce

Najlepsza zawodniczka turnieju zostala–Latosiak Paulina–UKS przy ZSO w Mogielnicy

 

Sylwia Smilgin-Kaminska

 

 

   
Description of image1
Description of image2
   
   

logo

   
   

STATYSTYKA  

Odsłon artykułów:
654328
   

GOŚCIMY  

Odwiedza nas 196 gości oraz 0 użytkowników.

   

Image

 





Image

 

 



Image

 





Image