Najlepszy czytelnik w miesiącu grudniu:

• I miejsce - Laskowska Julia - 9 książek;
  • II miejsce - Parzych Oliwia -8 książek;
  • III miejsce - Marzewska Teresa - 6 książek.

Puchar dla najlepiej czytającej klasy w miesiącu grudniu po raz kolejny otrzymuje klasa VI :

• I miejsce klasa VI - średnia przeczytanych książek na jedną osobę w klasie 3,8;
  • II miejsce klasa V - średnia przeczytanych książek na jedną osobę w klasie 1,73;
  • III miejsce klasa VII - średnia przeczytanych książek na jedną osobę w klasie 0,66.

W miesiącu grudniu puchar przechodni za najwyższą frekwencję otrzymuje klasa II– Gratulujemy!

FREKWENCJA KLAS W MIESIĄCU GRUDNIU:

ODDZIAŁ "0" - 92,5%

KLASA I – 93,18 %

KLASA II – 96,5 %

KLASA III –93,1 %

KLASA V – 92,95%

KLASA VI – 85,31 %

KLASA VII – 82,6%

KLASA VIII – 89,3 %

GRATULACJE !

Na początku listopada Szkolny Wolontariat  zaprosił społeczność szkolną do udziału w akcji pod hasłem "PODARUJ DZIECKU KSIĄŻKĘ".  W ciągu trzech  tygodnia, dzięki zaangażowaniu uczniów udało się zebrać mnóstwo darów w postaci książek, gier czy puzzli dla dzieci. Dzięki inicjatywie dzieci i młodzieży z Naszej Szkoły czas małych pacjentów z Oddziału Dziecięcego Ostrołęckiego Szpitala będzie uprzyjemniony. Przedmioty, które zostały zebrane zostały przekazane Oddziałowi Dziecięcemu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce oraz dla dzieci z Ostrołęckiego Stowarzyszenia  Promocji Zdrowia i Trzeźwości Arkadia.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za zainteresowanie i liczne włączenie się w akcję.

K. Bacławska

Tak jak w każdym miesiącu, tak i w listopadzie  biblioteka szkolna prowadziła statystyki dotyczące najlepiej czytającej klasy oraz najlepszego czytelnika z naszej społeczności szkolnej. Celem statystyk jest promowanie i poprawa czytelnictwa. Wyniki konkursu są następujące:

• Najlepiej czytającą klasą miesiąca listopada 2019 jest klasa VI ze średnią 20 przeczytanych książek na jednego ucznia. Klasa VI utrzymuje w kolejnym już miesiącu puchar przechodni.

• Najlepsi czytelnicy miesiąca listopada 2019:
    1 miejsce – Laskowska Julia – klasa VI (36 książek)
    2 miejsce – Marzewska Teresa – klasa VI (32 książki)
    3 miejsce – Kandybowicz Oliwia – klasa VI (31 książek)

WSZYSTKIM LAUREATOM GRATULUJEMY !!!

FREKWENCJA W MIESIĄCU LISTOPADZIE

W miesiącu listopadzie puchar przechodni za najwyższą frekwencję wędruje z klasy III do klasy VI Gratulujemy!

FREKWENCJA KLAS W MIESIĄCU LISTOPADZIE:

KLASA „0” – 89,6%
KLASA I –97,3%