W miesiącu listopadzie puchar przechodni za najwyższą frekwencję otrzymuje klasa V – Gratulujemy!

FREKWENCJA KLAS W MIESIĄCU LISTOPADZIE:

KLASA I – 89,96%

KLASA II – 95,10%

KLASA IV – 90,30%

KLASA V – 98,06%

KLASA VI – 91,87%

KLASA VII - 93,10%

KLASA VIII – 92,7

W miesiącu październiku puchar przechodni za najwyższą frekwencję otrzymuje klasa I – Gratulujemy!

FREKWENCJA KLAS W  MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU:

KLASA I – 99,43%

KLASA II – 94,07%

KLASA IV – 96,01%

KLASA V – 95,25%

KLASA VI – 95,17%

KLASA VII  - 96,03%

KLASA VIII – 89,18%

„Warto przyjmować rolę opiekuna samorządu, jeżeli zostanie się wybranym przez wszystkich uczniów całej szkoły w wyniku demokratycznych wyborów, w których kandydatami są wszyscy członkowie Rady Pedagogicznej.

Nauczyciel wybrany przez wszystkich uczniów szkoły, wskazany jako ten, do którego mają zaufanie, z którym lubią pracować i ufają, że będzie działał w ich najlepszym interesie, to nauczyciel pozytywnie zweryfikowany. W taki sposób, o jakim nikt inny z nauczycieli nawet nie może marzyć(…). I taki nauczyciel zajmuje już zupełnie inną pozycję w szkole”.

Lucyna Bojarska

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nasiadkach brali udział w wyborach opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

W drugiej turze głosowania większością głosów zwyciężyła p. Izabela.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

GŁÓWNE CELE DZIAŁALNOŚCI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

• Budowanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i przydatności działania na rzecz szkoły;
  • Urzeczywistnienie idei wolności poprzez rozumienie i poszanowanie elementarnych praw człowieka;
  • Kształtowanie zdrowego i bezpiecznego stylu życia i inspirowanie harmonijnego rozwoju;
  • Wyrabianie umiejętności współdziałania w zespołach uczniowskich;
  • Kształtowanie umiejętności projektowania i organizowania imprez szkolnych;
  • Wdrażanie podstawowych zasad wychowania;
  • Kształtowanie właściwych postaw patriotycznych;
  • Poznawanie tradycji regionalnych;
  • Rozwój zainteresowań;
  • Organizowanie samopomocy i innych akcji na rzecz dzieci potrzebujących pomocy;
  • Zaspokajanie potrzeby twórczej aktywności;
  • Rozwijanie uzdolnień i zainteresowań.

Dyrektor Szkoły Podstawowej zdecydowała o powołaniu nagrody przechodniej dla klas z najwyższą frekwencją za każdy miesiąc. Nagrodę ma szansę wygrać każda z klas 0-VIII.

Nagroda będzie wręczana po zakończeniu każdego miesiąca i będzie w posiadaniu nagrodzonej klasy przez cały miesiąc aż do następnego miesiąca.

Mamy nadzieję, że będziecie rywalizować ze sobą w zakresie obecności w szkole.
W miesiącu wrześniu najwyższą frekwencję miała klasa V – 99%.

Gratulujemy!