29.04.2011r. odbyl sie apel z okazji Dnia Ziemi przygotowany metoda projektu. Wzieli w nim udzial uczniowie klas III-VI. Przedstawili ekologiczny montaz slowno -  muzyczny. Po czym p. Dyrektor Sylwia Smilgin – Kaminska wreczyla nagrody i dyplomy wczesniej przeprowadzonych konkursów: plastycznego – „ Las wokól nas”, wiedzowego o lesie, opowiadanie o lesie, „ Najlepszy ekolog”, „Zbiórka makulatury”, „Zbiórka baterii”, „Zbiórka elektrosmieci”, „Zbiórka zuzytych telefonów komórkowych i tuszy”, „Zbiórka nakretek plastikowych”.

          Oto zwyciezcy konkursów:

        I – III                                         IV – VI          

                    NAJLEPSZY EKOLOG:

1. Amelia Gromek                           1. Izabela Parzych

1. Natalia Wiska                             2. Klaudia Orzolek

2. Sebastian Prusaczyk                   3. Izabela Pawelczyk

2. Przemyslaw Piersa

                  WIEDZOWY O LESIE:

1. Kamila Duszak                           1. Marietta Stolarczyk

2. Natalia Wiska                            2. Kinga Piersa

2. Wiktoria Lutrzykowska               3. Agata Marzewska

3. Roksana Prusaczek

3. Bartlomiej Pajka

                 PLASTYCZNY „LAS WOKÓL NAS”:

1. Roksana Prusaczyk                    1. Zuzanna Siernicka

1. Sebastian Prusaczyk                  1. Klaudia Potkaj

2. Przemyslaw Piersa                    2. Izabela Parzych

2. Kamila Kaminska                       3. Malgorzata Prusaczyk

3. Dagmara Prusaczyk                   3. Lidia Kaminska

3. Wiktoria Lutrzykowska

                  OPOWIADANIE O LESIE:

1. Sebastian Prusaczyk                 1. Klaudia Orzolek

2. Przemyslaw Piersa                   2. Jowita Popielarczyk

2. Wiktoria Lutrzykowska              3. Malgorzata Prusaczyk

3. Amelia Gromek

3. Natalia Wiska

                 ZBIÓRKA MAKULATURY:

1. Amelia Gromek                         1. Izabela Parzych

2. Natalia Wiska                            2. Anna Traczewska

3. Przemyslaw Piersa                    3. Karolina Prusaczyk

                  ZBIÓRKA BATERII:

1. Amelia Gromek                         1. Izabela Pawelczyk

2. Kamila Duszak                          2. Lidia Kaminska

3. Kamila Kaminska                       3. Mateusz Wiski

                 ZBIÓRKA NAKRETEK PLASTIKOWYCH:

1. Sebastian Prusaczyk                  1. Izabela Parzych

2. Sebastian Lenda                        2. Michal Ozgowicz

3. Amelia Gromek                          3. Izabela Pawelczyk

                 ZBIÓRKA ZUZYTYCH TELEFONÓW I TUSZY:

1. Przemyslaw Piersa                     1. Piotr Stolarczyk

2. Aleksandra Siernicka                  2. Klaudia Orzolek

3. Jakub Prajs                               3. Mateusz Wiski

                 ZBIÓRKA ELEKTROSMIECI:

1. Przemyslaw Piersa                     1. Karolina Prusaczyk

2. Roksana Prusaczyk                     1. Oliwia Mrozek                  

                                                    2. Damian Szymczyk

                                                    2. Klaudia Orzolek

                                                    3. Izabela Pawelczyk

                                                    3. Justyna Pedzich

 


 

   
Description of image1
Description of image2
   
   

logo

   
   

STATYSTYKA  

Odsłon artykułów:
556379
   

GOŚCIMY  

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

   

Image

 





Image

 

 



Image

 





Image