Dnia 11 maja, przy slonecznej pogodzie, z dobrymi humorami, chetni do sportowej rywalizacji, spotkali sie uczniowie klas 0-4 z siedmiu szkól podstawowych gminy Lelis. Biegi przelajowe z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja wpisaly sie w kalendarz imprez organizowanych przez LUKS „Nasiadki” wespól z miejscowa szkola. Tym razem puchar Przewodniczacego Mazowieckiego Zrzeszenia LZS trafil do Szkoly Podstawowej w Legu Staroscinskim (medale: 2 zlote, 3 srebrne, 1 brazowy), drugie miejsce zdobyla SP w Nasiadkach (medale: 2 zlote, 2 srebrne, 3 brazowe), trzecie SP w Obierwi (medale: 1 zloty, 2 srebrne, 3 brazowe).

Punktacja szkól:

1. Szkola Podstawowa w Legu Staroscinski-  41 punktów

2. Szkola Podstawowa w Nasiadkach- 41 punktów

3. Szkola Podstawowa w Obierwi- 31 punktów

4. Szkola Podstawowa w Bialobieli- 23 punkty

5. Szkola Podstawowa w Legu Przedmiejskim- 22 punkty

6. Szkola Podstawowa w Dabrówce- 22 punkty

7. Szkola Podstawowa w Olszewce- 10 punktów

W zawodach wzielo udzial 103 dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Skladamy podziekowania fundatorowi nagród, Panu Leszkowi Piórkowskiemu oraz rodzicom za przygotowanie poczestunku dla zawodników.