W dniu 14 czerwca 2013 r. w Szkole Podstawowej w Olszewce odbyła się VIII edycja „OLIMPIADY WIADOMOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH DLA UCZNIÓW KLAS I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z TERENU GMINY LELIS”.

Naszą szkołę w tym roku szkolnym reprezentowali:

Przemysław Prajs - uczeń klasy I, Marlena Piersa- uczennica klasy II, Jakub Kurgan - uczeń klasy III. Uczniowie przez 60 minut rozwiązywali test sprawdzający różne wiadomości i umiejętności matematyczne. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wykazali się znaczną wiedzą matematyczną.

Jakub Kurgan, zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!

     Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Laureaci dostali planszowe gry dydaktyczne, pozostali uczestnicy zestawy do kolorowania. Nagrody ufundował Wójt Gminy Lelis Stanisław Subda.

 


 

   
   

logo

   
   

STATYSTYKA  

Odsłon artykułów:
1004951
   

GOŚCIMY  

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.