Minął kolejny rok szkolny. 28 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Prowadzący tę uroczystość Przemysław Piersa i Amelia Gromek powitali Panią Dyrektor, Nauczycieli, Rodziców, pracowników szkoły oraz swoje koleżanki i kolegów. Podziękowali nauczycielom za naukę i nowe doświadczenia które im przekazali. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która pogratulowała uczniom otrzymania świadectw, podziękowała za wspólną pracę przez cały rok oraz życzyła wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji. Później w programie artystycznym zaprezentowali się dzieci z zerówki i uczniowie klasy III. Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję, podziękowania rodzicom zaangażowanym w życie i działalność szkoły. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, aby otrzymać świadectwa. Następnie opuścili szkołę i udali się na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia za dwa miesiące!