rodzinnie 23 20150608 1704171573     W dniu 31.05.2015r. w Szkole Podstawowej w Nasiadkach odbyła się uroczystość plenerowa „Dzień Rodziny” pod hasłem „Zdrowy styl życia wolny od nałogów”. W tej tradycyjnej już dla naszej szkoły uroczystości brali udział nasi uczniowie wraz ze swoimi rodzinami. Tego dnia dopisała nam piękna pogoda, jak również licznie zgromadzone rodziny oraz goście. Na uroczystość przybyli m. in. wójt gminy Lelis Stefan Prusik, dyrektor GOK-O w Lelisie Anna Ogniewska, radny gminy Lelis Dariusz Mróz, sołtys wsi Szafarczyska Jan Laskowski, sołtys wsi Nasiadki Jan Marczak. Najpierw odbył się koncert życzeń w wykonaniu klas 0-VI dedykowany rodzicom oraz wręczenie lampionów szczęścia. Na uroczystości były też tańce, gadka i wiązanka pieśni kurpiowskich w wykonaniu rodziców. Kolejnymi atrakcjami były: Turniej Rodzin, mecz piłki nożnej, mecz piłki siatkowej oraz konkurs plastyczny.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz Karate i wspólny taniec Zumby. Impreza zakończyła się wspólnym biesiadowaniem przygotowanym przez Radę Rodziców.

Więcej na: