absolwenci 2015 10 20150703 1715389466   25. 06.2015r. to dzień pożegnania szóstoklasistów. Po Mszy Świętej, którą odprawił ks. Proboszcz Stanisław Grossfeld miała miejsce uroczystość pożegnania klasy VI. Na wstępie odbyło się ślubowanie absolwentów. Następnie część artystyczna klas VI i V, po której p. Dyr. Sylwia Smilgin Kamińska wręczyła nagrody dla uczniów oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Tego samego dnia uczniowie klasy szóstej spotkali się ponownie na pożegnalnej dyskotece, którą przygotowali im rodzice.

26.06.2015r. to kolejny dzień pożegnań, tym razem klas 0-V i wręczania świadectw. Pani Dyrektor, która pogratulowała uczniom otrzymania świadectw, podziękowała za wspólną pracę przez cały rok. W programie artystycznym zaprezentowali się najmłodsi milusińscy z zerówki i uczniowie klasy III. Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła nagrody, listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom zaangażowanym w życie i działalność szkoły, po czym wychowawcy rozdali świadectwa i pożegnali się ze swoimi wychowankami z życzeniami udanych wakacji.