Dabrowka Nasiadki     Dnia 13.09.2015 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Przeglądzie Pieśni Dożynkowej przy Sanktuarium pw. Św. Anny w Dąbrówce. Zabytkowy kościół wzniesiony w 1894 roku robi tam niesamowite wrażenie. Śpiewaliśmy na ołtarzu polowym Kaplicy Objawień Matki Boskiej Dąbrowskiej by oddać hołd Tej, która w tym miejscu ,,tron sobie obrała”. Mimo niepewnej pogody tysiące pielgrzymów przybyło tego dnia do Dąbrówki i podziwiało, między innymi, pieśni prezentowane przez naszych uczniów. Wykonawcami byli:

1. Paulina Pędzich

2. Kinga Pędzich

3. Małgorzata Marczak

4. Katarzyna Marczak

5. Patrycja Pędzich

6. Marlena Piersa

7. Dagmara Prusaczyk


   
Description of image1
Description of image2
   
   

logo

   
   

STATYSTYKA  

Odsłon artykułów:
786862
   

GOŚCIMY  

Odwiedza nas 345 gości oraz 0 użytkowników.