d zdr 8 20170604 1369762380„Przerwa na zdrowie” – pod takim hasłem świętowaliśmy w naszej szkole tegoroczny dzień zdrowia. Projekt zakładał realizację pięciu zadań dla poszczególnych klas:

• „Warzywa i owoce są na 5”- oddział przedszkolny
  • „Reklama mleka” - I i II
  • „Pierwsza pomoc” – III
  • „Stop! uzależnieniom od gier komputerowych” – IV i V
  • „Papierosy i alkohol naszym wrogiem” – VI

Każda klasa doskonale przygotowała się w ramach swoich zadań, dzieci jak wiadomo, najlepiej uczą się od siebie nawzajem, dlatego z zainteresowaniem i aktywnością uczestniczyły w „przerwie na zdrowie”. Klasa I samodzielnie przygotowała dla całej społeczności szkolnej jogurt owocowy, natomiast mamy naszych przedszkolaków zrobiły kolorowe sałatki warzywne oraz smaczne szaszłyki owocowe.

Imprezę zakończyliśmy dawką ruchu, dzięki zajęciom treningowym poprowadzonym przez Pana Radosława Sikorę wraz z jego ekipą z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokshin, grupa Sensei.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt „przerwa na zdrowie”, a w szczególności rodzicom oraz Panu Radkowi i jego grupie.

DZIĘKUJEMY!