koniec roku 17 8 20170630 2016194634        W dniu 23 czerwca powitaliśmy wakacje. Od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi dziećmi wraz z rodzicami, nauczycielami, pracownikami administracyjnymi. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 tradycyjnie rozpoczęło się wprowadzeniem pocztu flagowego oraz przemówieniem Pani Dyrektor.

Uczniowie klasy”0” oraz klas III i VI przygotowali program artystyczny, który wprowadził publiczność w radosną atmosferę. Następnie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody dla wyróżnionych uczniów oraz podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców.

Po całorocznej pracy pożegnaliśmy szkołę, teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia we wrześniu!