Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

Ocena 0/5

15 listopada 2024 roku nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Był to wyjątkowy dzień, pełen matematycznych wyzwań, zabawy i rywalizacji, w którym uczniowie klas IV-VIII mogli sprawdzić swoje umiejętności w mnożeniu i dzieleniu. Na lekcjach matematyki uczniowie uczestniczyli w różnych zadaniach i grach związanych z tabliczką mnożenia. Były to m.in.: „Tabliczka szczęścia” – gdzie uczniowie losowali pytania i rozwiązywali je w wyznaczonym czasie, gra memory – łącząca naukę tabliczki mnożenia z dobrą zabawą i ćwiczeniem pamięci. Te aktywności sprawiły, że nauka matematyki stała się przyjemniejsza i bardziej angażująca.

Kulminacją dnia był test matematyczny, który wyłonił Klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia oraz Szkolnego Mistrza. 

Klasowymi Mistrzami Tabliczki Mnożenia zostali:

w klasie IV – Olek,
w klasie V – Victoria,
w klasie VI – Kacper,
w klasie VII – Lena,
w klasie VIII – Błażej.
Szkolnym Mistrzem Tabliczki Mnożenia został Kacper z klasy VI, który zdobył najwięcej punktów spośród wszystkich uczestników.

Każdy uczestnik otrzymał zakładkę do książki z tabliczką mnożenia, a zwycięzcy – dyplomy i upominki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Dziękujemy za zaangażowanie i świetną atmosferę. 

Galeria zdjęć

licencja_pl_page-0001 20241115zakladka_do_ksiazki (3) 2024zwyciezcy 20241115 (4) 20241115 (13) 20241115 (16) 20241115 (21) 20241115 (35)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności