Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Pasowanie na czytelnika

Ocena 0/5

26 lutego 2025r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika Biblioteki uczniów klasy I. Nadszedł dla nich kolejny ważny dzień, wszyscy stali się prawdziwymi czytelnikami naszej szkolnej biblioteki.
Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie, dowiedzieli się, jak należy dbać o książki oraz jakie zasady obowiązują w bibliotece na co dzień.  Niezwykle budujący okazał się fakt, że  pierwszoklasiści  z ogromnym entuzjazmem opowiadali o swoich domowych biblioteczkach oraz  tradycjach czytania w domach – z rodzicami i dziadkami.
Przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste Pasowanie na Czytelnika. Nasi nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki, które będą im przypominały o tym uroczystym wydarzeniu. Wszyscy zostali zaproszeni do częstego odwiedzania biblioteki i korzystania z jej zbiorów oraz wypożyczyli swoje pierwsze książki.
Pierwszakom, życzymy aby zawsze towarzyszyła im miłość do książek oraz pasja czytania!
Zapraszamy do biblioteki szkolnej!

Galeria zdjęć

20250226 (2) 20250226 (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności