Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Ocena 0/5

Uczniowie klasy I zakończyli udział w projekcie „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Przez cały rok szkolny wykonywali zadania, które dotyczyły bezpieczeństwa w domu, na drodze, w szkole, w Internecie, w relacjach z rówieśnikami. Na zakończenie uczniowie wykonali Test Bezpieczeństwa dla Uczniów oraz otrzymali dyplomy, a nauczyciel i szkoła – certyfikat.

Uczniowie z dyplomami  za udział w Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Zaświadczenie dla nauczyciela za udział w Akademii Bezpiecznego Puchatka.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności