Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym i klasach I-III

Ocena 0/5

8 marca w oddziale przedszkolnym oraz w klasach I-III świętowaliśmy Dzień Kobiet. Była to wyjątkowa okazja, aby uczcić wszystkie dziewczynki oraz spędzić wspólnie miły i radosny czas.
Tego dnia chłopcy złożyli dziewczynkom serdeczne życzenia oraz wręczyli drobne upominki. Nie zabrakło również wielu uśmiechów i miłych gestów. Następnie dzieci wzięły udział w różnych zabawach integracyjnych, które dostarczyły wszystkim dużo radości i pozytywnej energii.
Podczas wspólnych aktywności dzieci bawiły się przy muzyce, brały udział w konkursach oraz zadaniach ruchowych. Zabawy sprzyjały integracji, współpracy oraz budowaniu przyjaznej atmosfery w grupie.
Był to dzień pełen uśmiechu, dobrej zabawy i życzliwości, który na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Galeria zdjęć

2026_03_06_Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym i klasie I (5) 2026_03_06_Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym i klasie I (6) 2026_03_06_Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym i klasie I (3) 2026_03_06_Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym i klasie I (7) 2026_03_06_Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym i klasie I (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności