Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Gorączka złota

Ocena 0/5

Dołączamy do 24 edycji akcji GORĄCZKA ZŁOTA 2025 organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Do oznaczonej skarbonki umieszczonej w szkole wrzucamy TYLKO „złote drobniaki”, tzw. „miedziaki” (1, 2 czy 5 groszy). Akcja polega na zebraniu jak największej liczby monet (liczy się ich waga), które następnie przekażemy po punktu zbiórki.  Zebrane grosiki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom w całej Polsce, dofinansowując między innymi: letni wypoczynek, ciepłe posiłki w szkołach, wyprawki szkolne, a także pomoce naukowe. Zachęcamy do aktywnego udziału w akcji trwającej do 20 maja

Plakat o udziale w akcji "Gorączka złota PCK

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności