Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Grzybobranie

Ocena 0/5

W piątek 13-go można przeżyć coś niesamowitego.
Przedszkolaki wybrały się do lasu, nie narobiły zbyt wiele tam hałasu, za co las pozwolił im spędzić cudowny czas. Dzieci czasu nie marnowały i mnóstwo grzybów do koszyka zebrały. 
Ciekawe, jakie potrawy mamy przygotują z tych darów lasu?
Smacznego!

Galeria zdjęć

387537942_303120745794476_8224313168206470406_n 370213452_197546610030779_2919068016735322309_n 387542280_199425526506147_2153412333856985144_n 387637296_734919158459154_2180544045277335667_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności