Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”

Ocena 0/5

Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”

Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej kampanii społecznej organizowanej przez Fundację Dbam o Mój Zasięg. Jej celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Uczniowie samodzielnie napisali na kartkach życzenia świąteczne, zaadresowali i wysłali do swoich bliskich.

Odłóż telefon, wyślij kartkę

Galeria zdjęć

Ida Swieta 6 plakat A3 DRUK_page-0001 2024 (1) 2024 (2) 2024 (3) 2024 (4) 2024 (5) 2024 (6) 20241206_klasa_8 (49)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności