Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Lekcja o zdrowym żywieniu

Ocena 0/5

19 maja naszą szkołę odwiedziła Pani Joanna Piotrowska – wykwalifikowana dietetyk, która przeprowadziła ciekawą i pouczającą lekcję na temat zdrowego żywienia. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas starszych, którzy z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładu oraz aktywnie uczestniczyli w dyskusji.

Podczas zajęć Pani Joanna opowiedziała, jak ważne jest codzienne dbanie o prawidłowe nawyki żywieniowe, jakie produkty warto wybierać, a których lepiej unikać. Uczniowie dowiedzieli się, jak powinien wyglądać zbilansowany posiłek, jak planować zdrowe drugie śniadanie do szkoły oraz jakie znaczenie ma picie odpowiedniej ilości wody.

Spotkanie z Panią dietetyk było nie tylko cenną lekcją o zdrowym stylu życia, ale także inspiracją do zmiany codziennych nawyków. Dziękujemy Pani Joannie Piotrowskiej za wizytę i mamy nadzieję na kolejne spotkania w przyszłości!

 

Galeria zdjęć

20250519 spotkanie z dietetykiem (1) 20250519 spotkanie z dietetykiem (2) 20250519 spotkanie z dietetykiem (3) 20250519 spotkanie z dietetykiem (4)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności