Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Poznajemy szkoły średnie – wyjazd uczniów na Forum Edukacyjne w Ostrołęce

Ocena 0/5

19 marca 2026 roku w Ostrołęce odbyło się XV Forum Edukacyjne – wydarzenie skierowane do uczniów stojących przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia.

W forum uczestniczyli również uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły, którzy udali się na miejsce, aby zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych z regionu. Była to dla nich cenna okazja do zdobycia informacji na temat kierunków kształcenia, zasad rekrutacji oraz możliwości dalszego rozwoju.

Podczas wydarzenia młodzież mogła porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami szkół średnich, co pozwoliło lepiej poznać specyfikę nauki w poszczególnych placówkach. Liczne stoiska, prezentacje i pokazy sprawiły, że spotkanie miało ciekawy i angażujący charakter.

Uczniowie odwiedzili również II Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce, gdzie mieli możliwość bliższego poznania oferty edukacyjnej oraz warunków nauki w tych placówkach.

Udział w forum i wizyty w szkołach z pewnością pomogą uczniom w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej wyboru dalszej drogi edukacyjnej.

Galeria zdjęć

2026_03_19 Edukacyjne Forum w Ostrołęce 1 2026_03_19 Edukacyjne Forum w Ostrołęce 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności