Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Teatralny Poranek Bajkowy "Halo! Halo! Mikołaju"

Ocena 0/5

1 grudnia uczniowie klas 0-III wybrali się do CKBiS w Lelisie na spotkanie z Mikołajem.

Nie było to jednak takie łatwe. Królowa Śniegu uwięziła go w swojej lodowej krainie. Z pomocą Śnieżynki, Bałwanka i Pajacyka musieli wykonać trzy trudne zadania. Wykazali się umiejętnością współpracy, wiedzą na temat tradycji bożonarodzeniowych oraz talentem muzyczno-tanecznym. Udało się, upragniony Mikołaj spotkał się z dziećmi.

Aktorzy z „Agencji Artystycznej theART” rozruszali i rozbawili wszystkich uczestniczących w tej zabawie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne propozycje.

Galeria zdjęć

received_886731932952731 received_882409140107441 received_342760481811161
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności