Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

WYCHOWANIE FIZYCZNE NA ŚNIEGU.

Ocena 0/5

Nareszcie przyszła zima i sypnęła białym puszystym śniegiem. Sprawiła wielką radość naszym uczniom z klas I-III, którzy lekcje wychowania fizycznego w dniu 14 stycznia spędzili na boisku pokrytym śniegiem. Można było rzucać się śnieżkami, tworzyć piękne „aniołki na śniegu”, wyścigi na sankach dookoła boiska, a nawet „kulig”. Zabawy na śniegu sprawiły dzieciom wiele radości - to zdrowy ruch, hartowanie organizmu i wspaniała zabawa.

Galeria zdjęć

20250114_111817 20250114_111245_001 20250114_111017_001 20250114_111226 20250114_111846
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności