Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Wyjście Przedszkolaków do lasu: poszukiwanie leśnych skarbów i piknik

Ocena 0/5

Nasze przedszkolaki miały niezwykłą okazję spędzić dzień na łonie natury, uczestnicząc w pełnym przygód wyjściu do lasu. W ramach tej wyprawy dzieci wzięły udział w poszukiwaniach i nazywaniu leśnych skarbów, co nie tylko rozwijało ich ciekawość świata, ale także pozwoliło lepiej poznać otaczającą przyrodę.

Jednym z najciekawszych punktów programu było tworzenie kompozycji zapachowych z zebranych leśnych roślin. Dzieci, korzystając z darów natury, tworzyły aromatyczne bukiety, które pobudzały ich zmysły i kreatywność.

Wspólny piknik był idealną okazją do integracji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Każdy przyniósł swoje ulubione przekąski, a piękna pogoda sprzyjała zabawom i rozmowom w radosnej atmosferze.

Jednocześnie przedszkolaki uczyły się troski o przyrodę. Po zakończeniu biwaku wszyscy wspólnie zadbali o to, aby pozostawić miejsce w takim stanie, w jakim je zastali, starannie sprzątając po sobie.

To wyjście do lasu było nie tylko wspaniałą przygodą, ale także lekcją szacunku dla natury i rozwijania pozytywnych nawyków. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas!

Galeria zdjęć

20240607_121631 20240607_120714 20240607_113003 20240607_110348 20240607_111325_HDR 20240607_111716
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności