Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

Zabawy przedszkolaków na śniegu

Ocena 0/5

Dobrze wiemy, że pobyt dzieci na świeżym powietrzu ma ogromne znaczenie na ich wszechstronny rozwój. Korzystając z uroków zimy przedszkolaki bawiły się na śniegu na naszym szkolnym podwórku. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, lepiąc śnieżne kule, rzucając się śnieżkami, robiły aniołki na śniegu oraz jeździły na sankach. Zerówkowicze uwielbiają zimowe zabawy na śniegu, jest to dla nich świetna rozrywka. Było bardzo wesoło i radośnie. Z uśmiechami na twarzy wróciliśmy na ciepły posiłek. Czekamy z niecierpliwością na więcej śniegu.

Galeria zdjęć

20250114 (1) 20250114 (2) 20250114 (3) 20250114 (4) 20250114 (5)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności