Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
słonecznie
20°C

I GMINNY KONKURS WOKALNY Z SUKCESAMI !!!

Ocena 0/5

4 czerwca w Szkole Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim odbył się I GMINNY KONKURS WOKALNY. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem - zgłosiły się wszystkie szkoły z terenu Gminy Lelis. Jurorzy oceniali wykonawców w następujących kategoriach: przedszkole- soliści i zespoły, klasy I-III soliści i zespoły, klasy IV-VI soliści i zespoły i klasy VII-VIII soliści i zespoły. Pod uwagę brali dobór repertuaru, muzykalność, znajomość tekstu , wyraz artystyczny. Reprezentacja naszej szkoły to: dwie solistki z oddziału przedszkolnego – Nadia Mrozek i Maria Olszewska, jedna solistka z klasy III- Zuzanna Tłomacka i zespół dziewcząt z klasy VII – Julia Mielnicka, Weronika Mrozek, Dominika Parzych i Maja Serowik. Wszystkie uczestniczki konkursu świetnie się przygotowały i zaprezentowały swoje utwory przed publicznością.

Decyzją jury zespół dziewcząt z klasy VII – zajął I miejsce w swojej kategorii,

Zuzanna Tłomacka z klasy III - zajęła III miejsce w swojej kategorii.

Zwycięzcy z rąk Pana Wójta Stefana Prusika i Pani Dyrektor Marzeny Kowalskiej otrzymali pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe, pozostali nagrody pocieszenia.

Na zakończenie wszyscy jeszcze raz weszli na scenę i wspólnie zaśpiewali piosenkę Majki Jeżowskiej „ Wszystkie dzieci nasze są”

Organizatorzy konkursu byli dumni i szczęśliwi, że tak dużo dzieci chce, lubi i potrafi pięknie śpiewać.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM JAK I POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM NASZEJ SZKOŁY, KTÓRZY WSPANIALE SIĘ ZAPREZENTOWALI !!!

Galeria zdjęć

20240604_135256_001 20240604_135338 20240604_094408_001 20240604_134322_001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.