Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
pochmurno
5°C

Uczniowie naszej szkoły uhonorowani Nagrodą Edukacyjną Gminy Lelis

Ocena 0/5

Z dumą ogłaszamy, że uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni Nagrodą Edukacyjną Gminy Lelis za rok szkolny 2022/2023 podczas LX sesji Rady Gminy Lelis, która odbyła się 26 stycznia 2024 roku. To niezwykłe osiągnięcie potwierdza wysoki poziom edukacji oraz zaangażowanie naszej społeczności szkolnej.

Nagroda Edukacyjna Gminy Lelis jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym uczniom za ich wyjątkowe osiągnięcia w różnych dziedzinach edukacji. Jest to także wyraz uznania dla ciężkiej pracy i wysiłku włożonego w rozwój osobisty i intelektualny.

Wyróżnieni uczniowie reprezentują różne dziedziny nauki, sztuki i sportu, co jeszcze bardziej podkreśla bogactwo talentów obecnych w naszej szkole. Ich pasja, determinacja oraz poświęcenie zasługują na najwyższe uznanie. To także efekt wspólnej pracy nauczycieli, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale także inspirują i wspierają rozwój swoich uczniów.

Dzięki owocnej współpracy między uczniami, nauczycielami oraz rodzicami, nasza szkoła staje się miejscem, w którym nie tylko zdobywa się wiedzę, ale również kształtuje charakter, rozwija umiejętności społeczne i kreatywność.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów i gratulujemy im tego wyjątkowego wyróżnienia. To dowód, że ciężka praca i zaangażowanie zawsze przynoszą najlepsze rezultaty.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom oraz dziękujemy wszystkim zaangażowanym za ich wkład w sukces naszej szkoły.

 

Relacja z wydarzenia na stronie Gminy Lelis.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.