Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
pochmurno
17°C

Wizyta Dzielnicowych w Naszej Szkole: Edukacja na Temat Cyberprzemocy i Cyberbezpieczeństwa

Ocena 0/5

25 marca nasza szkoła miała zaszczyt gościć dwóch przedstawicieli lokalnej policji – dzielnicowych, którzy przeprowadzili niezwykle ważną pogadankę na temat cyberprzemocy i cyberbezpieczeństwa. Wydarzenie to miało na celu zwiększenie świadomości uczniów na temat zagrożeń wynikających z korzystania z Internetu oraz dostarczenie im narzędzi do skutecznej ochrony w cyberprzestrzeni.

Podczas spotkania, uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak rozpoznawać sytuacje związane z cyberprzemocą, jak reagować w przypadku zaistnienia takich sytuacji oraz jak dbać o swoje bezpieczeństwo online. Dzielnicowi omówili również konsekwencje prawne dla osób dopuszczających się działań niedozwolonych w Internecie, co pozwoliło uczniom lepiej zrozumieć powagę problemu.

Ważnym elementem spotkania była interakcja z uczniami. Po krótkiej prezentacji, dzieci miały okazję zadawać pytania dotyczące zarówno niemiłych sytuacji, jak i konsekwencji, jakie mogą wynikać z nieodpowiedniego zachowania w cyberprzestrzeni. Ponadto, zainteresowanie wzbudziła również dyskusja na temat drogi, jaką należy przejść, by zostać policjantem, co stanowiło dodatkowy element doradztwa zawodowego.

Na zakończenie spotkania, Zuzia i Łucja, przedstawicielki społeczności szkolnej, serdecznie podziękowały dzielnicowym – asp. Bożenie Boruch i st. post. Albertowi Kociuba – za cenną lekcję oraz wręczyły im życzenia wielkanocne. Dodatkowo, w imieniu całej społeczności, przekazały podziękowanie w formie własnoręcznie wykonanej pisanki, jako wyraz uznania za zaangażowanie i pomoc w zwiększeniu świadomości dotyczącej bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

Dzięki takim inicjatywom, nasza szkoła staje się nie tylko miejscem nauki, ale również miejscem, gdzie uczniowie mogą zdobywać niezbędną wiedzę i umiejętności do funkcjonowania w cyfrowym świecie. Dziękujemy dzielnicowym za wizytę i mamy nadzieję na kolejne takie cenne spotkania w przyszłości.

/ACH

 

Dane kontaktowe do dzielnicowych:

 • asp. Bożena Boruch
  telefon kom. 696-497-155
  telefon stacjonarny: 47 70 414 92
  adres e-mail: dzielnicowy.lelis2@ra.policja.gov.pl
  Gmina Lelis
  Rejon 9 – rejon usytuowany na terenie gminy Lelis, obejmujący następujące miejscowości:
  Dąbrówka, Długi Kąt, Gąski, Gnaty, Kurpiewskie, Łęg Przedmiejski, Łęg Starościński, Nasiadki, Płoszyce, Szafarczyska, Szkwa.

Galeria zdjęć

20240325 (6) 20240325 (10) 20240325 (13)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.